• 026-34682602
  • info@novinbalkon.com

نوین بالکن البرز طراحی ساخت و نصب شیشه بالکن های ریلی

بالکن شیشه ای قیمت

بالکن شیشه ای قیمت

  • دوشنبه 27 فروردین 1403

یکی از مهم ترین عوامل موثر در بالکن شیشه ای را قیمت بر متراژ دهانه بالکن می توان نام برد که با افزایش یا کاهش متراژ، قیمت واحد جهت محاسبه هزینه، محاسبه می شود و اجرای سیستم را برای پروژه های بزرگ و کوچک را به صرفه تر خواهد کرد. لت های بالکن شیشه ای باز شده و توسط چرخ های مونتاژ شده در بالا و پایین، به شکل کشویی در ریل خود حرکت می کند و در انتها یا ابتدای سیستم دریچه بازشو قرار خواهد گرفت ، به شکلی که از ریل به صورت لولایی باز می شود، تمامی اجزای بکار گیری شده در سیستم شیشه تاشو چه از نوع وارداتی و از مطرح ترین و با کیفیت ترین برندهای خارجی، و چه تولید داخل از معتبرترین برند های موجود در بازار با ضمانت و گارانتی می باشند.

شیشه ریلی متحرک : فناوری پیشرفته در ساختمان‌های هوشمند

شیشه ریلی متحرک : فناوری پیشرفته در ساختمان‌های هوشمند

  • چهارشنبه 23 اسفند 1402

شیشه ریلی متحرک یک فناوری نوین ، پیشرفته و هوشمندانه است که در ساختمان‌ها به کار می‌رود. این نوع شیشه سکوریت دارای قابلیت عایق سازی و عدم محصور کردن محیط است که به ساختمان‌ها ظاهری مدرن و منحصر به فرد می‌بخشد. از این فناوری برای افزایش کارایی، امنیت و زیبایی ساختمان‌ها استفاده می‌شود.

شیشه بالکن ریلی زیبایی و ایمنی در یکجا

شیشه بالکن ریلی زیبایی و ایمنی در یکجا

  • یکشنبه 20 اسفند 1402

شیشه سکوریت ریلی یک نوع شیشه امنیتی است که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته، امکان ارائه حفاظت بالا در مقابل ضربه و شکستن را فراهم می‌کند. این نوع شیشه، به دلیل خصوصیات منحصر به فرد خود، در بسیاری از ساختمان‌ها و فضاها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مقاله، به معرفی، خصوصیات، مزایا و کاربردهای شیشه سکوریت ریلی پرداخته خواهد شد.

 شیشه بالکن- جدیدترین شیشه های تاشو آکاردئونی قیمت عالی

شیشه بالکن- جدیدترین شیشه های تاشو آکاردئونی قیمت عالی

  • دوشنبه 7 اسفند 1402

در این مطلب با موارد زیر آشنا می‌شوید: 1. ماهیت شیشه بالکن 2.قیمت شیشه بالکن 3.نحوه و عملکرد شیشه بالکن تاشو جمع شو 4.چگونگی نصب شیشه بالکن 5. موارد مهم در خرید فروش شیشه بالکن

شیشه بالکن- اجرای بهترین شیشه ریلی تاشو برای بالکن

شیشه بالکن- اجرای بهترین شیشه ریلی تاشو برای بالکن

  • سه شنبه 17 بهمن 1402

در این مقاله در مورد شیشه بالکن با موارد زیر آشنا می شوید: 1.شیشه بالکن ریلی 2.قیمت بالکن شیشه ای 3.اجرای شیشه بالکن 4.بالکن شیشه ای متحرک 5.تراس شیشه ای 6.شیشه تاشو جمع شو

شیشه سکوریت بالکن

شیشه سکوریت بالکن

  • یکشنبه 12 شهریور 1402

پروژه های اجرا شده توسط گروه نوین بالکن البرز

در این بخش با آخرین پروژه های اجرا شده توسط شرکت آشنا شوید و رزومه ما را ببنید...