• 026-34682602
  • info@novinbalkon.com

نوین بالکن البرز طراحی ساخت و نصب شیشه بالکن های ریلی

تحلیل تمام مزیت ها و معایب بالکن شیشه ای

تحلیل تمام مزیت ها و معایب بالکن شیشه ای

  • یکشنبه 23 اردیبهشت 1403

قصد ما از نوشتن این مطلب این است : مزایا و معایب بالکن شیشه ای را بادقت بررسی کرده و ببینیم کدام نوع بالکن شیشه ای برای محیط بالکن و زندگی شما مناسب تر است - به عبارت ساده تر : بالکن شیشه ای به اندازی مزایا دارد که معایب و شبهات احتمالی اصلا به چشم نمی آید . - این نکته را بخاطر بسپارید که میتوانید با خاطر آسوده و فراخ بال ، نصب انواع شیشه بالکن را به گروه نوین بالکن البرز ارجاع دهید . ما در گروه نوین بالکن البرز استانداردی مخصوص به خود داریم که باعث رضایت خاطر مشتریان در 15 سال گذشته و ارائه محصولی با کیفیت و با گارانتی نوین بالکن البرز بوده است .

نصب بالکن شیشه ای

نصب بالکن شیشه ای

  • سه شنبه 18 اردیبهشت 1403

در این صفحه با موارد زیر آشنا می شوید: 1. مفهوم شیشه بالکن 2. مزیت های شیشه بالکن 3. وزن شیشه بالکنی 4. اثر وزن شیشه روی انتخاب نوع بالکن شیشه ای 4. انواع شیشه های بالکن 5.شیشه بالکن ثابت (بالکن شیشه ای) 6.شیشه بالکن ریلی (بالکن شیشه ای تاشو جمع شو) 7. بستن بالکن با شیشه تاشو 8.شیشه بالکن آکاردئونی 9. بالکن شیشه مات 10 . یراق آلات بالکن شیشه ای 11. قیمت بالکن شیشه ای تاشو 12. سفارش شیشه بالکن ریلی

شیشه بالکن- جدیدترین شیشه های تاشو آکاردئونی قیمت عالی

شیشه بالکن- جدیدترین شیشه های تاشو آکاردئونی قیمت عالی

  • شنبه 1 اردیبهشت 1403

دارا بودن تراس یا بالکن از جمله موارد مهمی است که امروزه افراد هنگام تملک یا اجاره یک آپارتمان مد نظر قرار می دهند . سوال اینجاست که چرا مالکان به نصب شیشه بالکن در فضای بالکن تا این حد مشتاق هستند؟؟ شیشه بالکن علاوه بر اینکه موجب می‌شود از آلودگی هوا در ایمن بمانید با عایق صوتی ایجاد می کند، باعث می‌شود که ضمن لذت بردن از محیط اطراف قادر باشید به موسیقی دلخواه خود گوش بدون وجود اصوات مزاحم گوش بسپارید . علاوه بر این سرمای زمستان و گرمای تابستان شما را از حضور در بالکن زبیا و چهار فصلتان ، منصرف نخواهد کرد. اگر دنبال یک فضای اختصاصی در تراس و بالکن خود باشید نصب شیشه بالکن بهترین راه حل خواهد بود . ممکن است قبل از تصمیم به نصب شیشه تاشو سوالات متعددی در ذهن شما نقش بسته باشد . در این مطلب سعی شده به تمامی سوالات لازم و ضرووری شما پاسخ داده شود . اکنون در مورد شیشه بالکن با مفاهیم زیر آشنا می شویم :

بالکن شیشه ای قیمت

بالکن شیشه ای قیمت

  • دوشنبه 27 فروردین 1403

یکی از مهم ترین عوامل موثر در بالکن شیشه ای را قیمت بر متراژ دهانه بالکن می توان نام برد که با افزایش یا کاهش متراژ، قیمت واحد جهت محاسبه هزینه، محاسبه می شود و اجرای سیستم را برای پروژه های بزرگ و کوچک را به صرفه تر خواهد کرد. لت های بالکن شیشه ای باز شده و توسط چرخ های مونتاژ شده در بالا و پایین، به شکل کشویی در ریل خود حرکت می کند و در انتها یا ابتدای سیستم دریچه بازشو قرار خواهد گرفت ، به شکلی که از ریل به صورت لولایی باز می شود، تمامی اجزای بکار گیری شده در سیستم شیشه تاشو چه از نوع وارداتی و از مطرح ترین و با کیفیت ترین برندهای خارجی، و چه تولید داخل از معتبرترین برند های موجود در بازار با ضمانت و گارانتی می باشند.

شیشه ریلی متحرک : فناوری پیشرفته در ساختمان‌های هوشمند

شیشه ریلی متحرک : فناوری پیشرفته در ساختمان‌های هوشمند

  • چهارشنبه 23 اسفند 1402

شیشه ریلی متحرک یک فناوری نوین ، پیشرفته و هوشمندانه است که در ساختمان‌ها به کار می‌رود. این نوع شیشه سکوریت دارای قابلیت عایق سازی و عدم محصور کردن محیط است که به ساختمان‌ها ظاهری مدرن و منحصر به فرد می‌بخشد. از این فناوری برای افزایش کارایی، امنیت و زیبایی ساختمان‌ها استفاده می‌شود.

شیشه بالکن ریلی زیبایی و ایمنی در یکجا

شیشه بالکن ریلی زیبایی و ایمنی در یکجا

  • یکشنبه 20 اسفند 1402

شیشه سکوریت ریلی یک نوع شیشه امنیتی است که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته، امکان ارائه حفاظت بالا در مقابل ضربه و شکستن را فراهم می‌کند. این نوع شیشه، به دلیل خصوصیات منحصر به فرد خود، در بسیاری از ساختمان‌ها و فضاها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مقاله، به معرفی، خصوصیات، مزایا و کاربردهای شیشه سکوریت ریلی پرداخته خواهد شد.

پروژه های اجرا شده توسط گروه نوین بالکن البرز

در این بخش با آخرین پروژه های اجرا شده توسط شرکت آشنا شوید و رزومه ما را ببنید...